KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623338
nr 1462 3338
CJ Lindström. Signerad, kustmotiv. Olja på duk, 25x44cm, yttermått inklusive ram: 48x66cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:26:16
150 kr